Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Керецьківської сільської ради Хустського району Закарпатської області є закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає медичну допомогу будь-яким особам в порядку та на умовах, встановлених законодавством України та Статутом закладу, а також вживає заходи з профілактики захворювань населення та підтримання громадського здоров'я.

Підприємство створене за рішенням Керецьківської сільської ради Хустського району Закарпатської області від 30.03.2021 року № 218 відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Підприємство здійснює господарську некомерційну діяльність, спрямовану на досягнення соціальних та інших результатів без мети одержання прибутку.

Керівництво Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Керецьківської сільської ради здійснює директор ВАСИЛЕНКО Михайло Михайлович, якого призначили на посаду відповідно до порядку, визначеного чинним законодавством та відповідним рішенням Керецьківської сільської ради, та який відповідає кваліфікаційним вимогам.

Адміністрація:
АЗПСМ с. Керецьки:
АЗПСМ с. Кушниця:
АЗПСМ с.Лисичово:
АЗПСМ с. Березники:
Адреса:
код ЄДРПОУ 44375552
КНП "ЦПМСД" Керецьківської сільської ради:
АЗПСМ с. Кушниця
GPS: 48.429175638832, 23.257597144158

КНП "ЦПМСД" Керецьківської сільської ради

КНП "ЦПМСД" Керецьківської сільської ради